niedziela, Marzec 24, 2019
Moda

Stylowe tuniki dla plusek

Nawet większe, bardziej puszyste panie mogą znaleźć ubrania, które będą pasowały do ich rozłożystych ciał. Istnieje profity z posiadania tłuszczyku, ale znalezienie dobrze dopasowanych ubrań nie jest wśród nich. Oczywiście, moja mama zawsze mawiała, że bez względu na to, jaki jest twój rozmiar zawsze będzie coś, czego będziesz nienawidzić w sobie. Wiele wiele gwiazd, modelek i aktorek może to potwierdzić. Każda z nas będzie pamiętać o tej prawdzie… zwłaszcza, gdy udawać się będzie na zakupy. Wiele kobiet uwielbia zakupy ubrań, ale czasem, jeśli jesteś puszysta, trudno jest znaleźć dobre ciuchy dla „plusek”.

Na przykład, niedawno odwiedziłam duży outlet w moim mieście, gdzie znalazłam duże ilości fajnych sportowych tunik. Gdy przymierzyłam te tuniki, spojrzałam jak wyglądam… i ten ciuch wyglądał świetnie na mnie. Piękna, miękka tunika idealnie podkreśliła moje kobiece krągłości i wyglądała świetnie z legginsami lub krótkim czarnym bezrękawnikiem narzuconym na wierzch. Te kolorowe tuniki są szalenie wzorzyste – czasem zadziwiająco obrzydliwe, a czasem niezwykle piękne. Wybrałam cztery najlepsze i do dziś je noszę.

Można zamówić wiele tanich tunik w internecie, w sklepach czy na aukcjach. Możesz łatwo znaleźć wielki sklep, który może pomóc, i gdzie można odkryć inne akcesoria, które mogą wspomóc  ci twoje wyjątkowe stylizacje, takich jak paski, broszki, szaliki i inne elementy. Można wypróbować wiele akcesoriów, wzorów i rozmiarów, zwłaszcza jeśli jesteś bardziej puszysta. Moje tuniki były tak miękkie, czułam się jak ubrana w chmurę. No i były tanie, a jakość i komfort są niesamowite. Mogę je nosić i czuć się ładna, i nie pokazywać detali, których się wstydzę: piesi, pupy, brzuszka…

Wiem, że chyba każda kobieta ma problemy związane z nadmiarem ciała i zawsze może wykorzystać ładną, miękką i wygodną tunikę. Do moich tunik ja dodałam kolorowy wełniany szalik i barwną czapkę na zimę… a wiosną zamierzam nosić je z wielkim kapeluszem! Mam nadzieję, że będą wyglądać równie stylowo coteraz.

Back To Top