niedziela, Marzec 24, 2019
sneakersy
Moda

Sneakersy damskie są teraz na topie

Wiadomo, że sneakersy damskie są teraz na topie. Coraz więcej logo, powrót do klasycznego białego stylu, stylizacja inspirowana stylem vintage oraz ponowne pojawienie się sneakersów z grubymi podeszwami. Cieszę się, że sneakersy damskie wróciły do łask!

Sneakersy to nowa muza mody, a w przypadku gdybyś nie zauważył, jedna z naszych ulubionych rodzajów obuwia. Są one prawdziwym uniwersalnym stylem, bo sneakersy wyglądają tak samo dobrze w połączeniu z dżinsem na dzień, jak z kobiecymi sukienkami. Czyste sylwetki, opalizujące skóry, płócienne subtelne wzory zwieńczone cekinami lub ćwiekami – sneakersy damskie mają to wszystko!

sneakersy
sneakersy damskie nadają się na każdą okazję

Metaliczne trampki dodają charakteru prostym dżinsom i koszulkom, lub całkiem odmienią sukienki na imprezę i przygotowują się do rozświetlenia parkietu. Zostań gwiazdą, nie rezygnując przy tym z wygody.

Od klasycznych białych sneakersów po grube trampki w stylu retro, zauroczenie branży modowej sneakersami nie skończy się wkrótce. Niezależnie od tego, czy jesteś oddana sportowemu wyglądowi, czy też chcesz nosić spodenki lub sukienkę z kontrastującą parą sneakersów, w tym sezonie istnieje wiele sposobów na to, aby stylizować trampki. Począwszy od modelów casualowych, a skończywszy na stylu ulicznym z bloga https://terazmoda.pl/moda/sneakersy-damskie-nie-tylko-na-silownie/, zainspiruj się pomysłami na stylowe trampki.

Nie daj się oszukać: nie mówimy tu o sportowych sneakersach. Oczywiście, jest czas i miejsce dla tych butów: czas ćwiczeń i miejsce, gdziekolwiek uprawiasz sporty. Może to być siłownia, tor gimnastyczny, miejsce, gdziekolwiek się wspinasz lub gdziekolwiek się angażujesz w aktywność fizyczną, którą lekarze nazywają „ćwiczeniami”.

Ale to nadal blog modowy? Gdy wybierasz się na brunch lub załatwiać sprawy w centrum miasta? Nie chcesz nosić sportowych sneakersów, chyba że jesteś tak daleko od formy, że jedzenie naleśników i cola w samo południe liczy się jako „ćwiczenie”.

Dla tych z nas, którym bardziej zależy na wyglądzie „sportowym” niż na uprawianiu sportu, najlepsze będą prosty, nieatletyczny sneakersy. To nie jest obuwie sportowe, a w stylu sportowym.

Back To Top