poniedziałek, Luty 18, 2019
Moda

Moje torebki

Jestem dziewczyną, która każdego dnia używa tej samej torebki, głównie z tego powodu, że jestem zbyt leniwa, by przesuwać wszystko z jednej torebki do drugiej. Od kilku miesięcy moja skórzana, czarna duża torebka jest moim codziennym wyborem. Zawsze miałam zamiłowanie do szyku. Elegancka, lśniąca torebka może naprawdę dodać stylu do każdego stroju, a tej właśnie torebce, której używam, udaje się to zrobić w sposób, który nie jest sztywniacki lub zbyt „ciotkowy”, ale też i nie za bardzo „luzacki”. I dobrze, bądźmy szczerzy — to tylko sprawia, że czuję się akurat na luzie.

Spośród wszystkich torebek, które posiadałam, mam parę niewielkich kopertówek, które są całkiem minimalistyczne. Ale swój styl mogę dopełnić także skromną monochromatyczną skórzaną torebką. Jeśli nie przebieram się w wyjściowe ubrania, zazwyczaj noszę torebki ze sklepu https://zoio.pl/dodatki/torebki , które płynnie mieszają się z moim wyglądem, a nie są kluczowym elementem definiującym kreację.

Ale torebki to nie jedyny dodatek, który mnie interesuje. Ważne są także buty – dobrze dopasowane buty potrafią podkreślić każdy strój. W tym roku dodałam skórzane kozaki damskie na obcasie do swojej szafy, albowiem jestem pewna, że ten styl na zawsze zostanie w mojej garderobie. Ponieważ są one bardziej widowiskowe niż takie torebki, czuję, że ta para trochę bardziej optycznie skraca moje nogi, ale dodatkowa wysokość zapewniana przez obcasy pomaga to zrekompensować. Są też na tyle wygodne, że mogę w nich spacerować przez cały dzień, co jest dla mnie najważniejsze. Swoją drogą, jeśli zamierzasz zdobyć parę butów ze skórzaną podeszwą: jeśli masz je nosić zimą, muszą być niepoślizgowe – w najgorszym razie własnoręcznie zaaplikuj warstwę piasku na podeszwie.

Buty z cholewami są nieco problematyczne; wiele osób uważa, że są prowokujące, dlatego nie noszę butów z cholewami po kolana. Wolę zainwestować te pieniądze w stylowe torebki. Kozaki mogą wprawdzie podkreślić kształt twoich nóg i pokazać, jakie są zgrabne – no ale oczywiście trudno się je wkłada i zdejmuje. Lubię więc buty do ud – i noszę eleganckie sztyblety, które dobrze pasują w połączeniu z legginsami.

Back To Top