niedziela, Marzec 24, 2019
Moda

Co musisz wiedzieć o Street Fashion

Istnieją różne style mody na świecie, a każdy styl ma swoją osobowość, jak również historię. Aby dopasować się do danej mody, musisz sprawdzić, czy jest ona dla Ciebie idealna. Teraz jest jeden styl mody, który staje się coraz bardziej popularny w niektórych częściach świata. Coraz więcej ludzi zwraca uwagę na styl street fashion, czyli mody ulicznej.

Ten styl polega na ubraniach, biżuterii i akcesoriach, które nie są tak drogie, jak te, które możesz zobaczyć na pokazie mody high-end. Owszem, czasem znane pokazy mody prezentują niektóre marki tego typu mody, ale nie są one tak znane jak te, które pokazują marki od uznanych projektantów, takich jak Ralph Lauren.

Poznaj ulice swego miasta

Moda uliczna może być krótko po prostu zdefiniowana jako odzież, którą ludzie noszą na ulicy. To, co jest popularne w świecie mody high-endowej, może być mniej popularne na ulicach wielkich miast. Również struktura ekonomiczna miasta lub społeczności może decydować o tym, co jest popularne i co się nosi w tym miejscu. Żeby znaleźć modę miejską w swoim mieście, musisz znać je od podstaw, dowiedzieć się co ludzie noszą i jak się czują. Wiele osób może chcieć nosić jaśniejsze kolory, jeśli są w bardzo wesołym nastroju. Jednak można zobaczyć ludzi w ciemniejszych kolorach i odnieść wrażenie że oni wszyscy są ponurzy. Niemniej jednak modę uliczną można opisać na różne sposoby.

Miejski styl Nowego Jorku

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o poczuciu stylu danej społeczności, musisz przyjrzeć się jej historii i temu, jak dany styl mody zmienił już krajobraz. W Nowym Jorku możesz być zmuszona do odkrycia „miejskiego” stylu ubrań, szczególnie w Śródmieściu Manhattanu. W tej dzielnicy zapewne zobaczysz ludzi biznesu spacerujących w profesjonalny sposób, noszących ubrania w profesjonalnym stylu. Moda uliczna w tym rejonie jest pełna profesjonalizmu – ale już w dzielnicach jak Queens czy Harlem jest inaczej. Niezależnie od tego, czy chcesz poznać modę na ulicach Radomia, czy w Nowym Jorku, możesz sprawdzić historię i kulturę tego miasta, aby dokładnie określić jego trend mody.

Back To Top