Rurki damskie – te obcisłe spodnie są też dla ciebie

Rurki damskie – te obcisłe spodnie są też dla ciebie

Dżinsy rurki damskie są całkiem obcisłe, przylegając do ciała, ze względu na ich materiał. Zamiast czystej bawełnianej tkaniny denimowej, takie rurki damskie są splecione z Lycrą i elastanem i podobnymi gumowymi tkaninami. Oznacza to, że ich tkanina jest dużo miękka i bardziej elastyczna niż w wypadku innych dżinsów. Są także bardziej elastyczne. Normalne jeansy zwieszają się z bioder i ud, co sprawia, że to właśnie te elementy kształtują sylwetkę – rurki damskie podkreślają nogi. Ta elastyczność umożliwia szerszy zakres ruchu, a ponieważ są one tak blisko ciała, sprawiają, że bardzo łatwo można je schować w wysokie buty lub być noszone pod tuniką. Tego rodzaju dżinsy rurki są popularne, ponieważ są wygodne i pozwalają na elastyczność, dosłownie i przenośnie. Dlatego cieszą się popularnością także i tutaj: https://zoio.pl/odziez-damska/spodnie

Dżinsy rurki damskie wyglądają dobrze na wielu paniach, jeśli są wciśnięte w takie wysokie buty lub noszone jako legginsy. Są to zasadniczo legginsy o stylu denim – nie należy ich jednak mylić z jeggingsami, które są obrzydliwością, takie spodnie to po prostu legginsy z dżinsowym nadrukiem. Prędzej czy później taki nadruk się rozpuści, a odzież o niskiej jakości jest łatwa do zniszczenia. Możesz też znaleźć spodnie w różnych kolorach, na przykład rurki damskie moro.

rurki damskieJeansy typu rurki nie są tylko dla chudych kobiet lub nastolatek – są po prostu wygodne. Nie ma reguły mówiącej, że bardziej krągłe kobiety nie powinny nosić obcisłych dżinsów – są wygodne i komfortowe, chociaż mogą nie być zbyt ładne na większych paniach. Owszem, te bardziej dojrzałe kobiety mogą sobie z nimi poradzić; Ale pamiętaj, że kobieta po 40 roku życia w rurkach damskich moro mogłaby wyglądać śmiesznie w miejscu pracy, a nawet zwykłe rurki damskie mogą wydawać się mniej profesjonalne. Obcisłe dżinsy uwydatniają każdą fałdkę, każde wgłębienie, wszystkie wady i wszystkie piękne miejsca. Jeśli jesteś dużą panią, o rozmiarze plus, to nie znaczy, że nie jesteś atrakcyjna – ale pamiętaj, że ubierając się w obcisłe ubrania pokazujesz swój rozmiar. Nie sądzę, że powinnaś ukrywać swoje ciało, lepiej będzie uwydatkić jego piękno. Nie ma nic złego w pokazaniu bioder i ud!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *